Smary do szosowych rowerów
Profidea

WSPIERA POLSKIE FIRMY ?‍♀️????‍♀️

eLUBE Profesjonalne Smary

W ostatni weekend nasz Team

Profidea

razem z ekipą dziewczyn z

Profidea dla Kobiet

miał przyjemność, podczas spotkania kolarskiego, uczestniczyć w szkoleniu i testowaniu produktów polskiej firmy z Lublina

eLUBE Profesjonalne Smary

??????‍♀️

Marka zaskakuje niesamowitą jakością oferowanych preparatów smarujących, jak i czyszczących. Celem producenta było stworzenie produktów, które charakteryzowałyby się długą żywotnością ??
W ofercie tej polskiej firmy znajdziecie produkty do smarowania nie tylko samych łańcuchów, lecz i linek hamulcowych, łożysk, amortyzatorów, jak i gwintów ??‍♂️?
Testowaliśmy wiele produktów na własnych rowerach, jednak możemy z pełną odpowiedzialnością polecić Wam polską myśl technologiczną, która legła u podstaw stworzenia całej linii produktów, które sygnowane są przez eLube by utrzymać w bardzo dobrym stanie nasze “maszyny” ??
Z produktów, które możemy Wam spokojnie polecić (a które mieliśmy okazje przetestować) jest chociażby DryLube – syntetyczny polyestrowy smar do jazdy w suchych warunkach pogodowych.

Razem z ekipą z

Profidea dla Kobiet

przejechaliśmy na naszych rowerach szosowych na nasmarowanych łańcuchach ww. produktem ponad 240 km ???

Produkt ten to wysokiej klasy olej z inhibitorami utleniania i dodatkami zwiększającymi przyczepność. Zapobiega korozji, posiada wysoką stabilność termiczną, świetnie penetruje ogniwa łańcuchowe ??‍♀️??‍♀️
Tworzy odpowiednią powłokę smarną na łańcuchu, która nie zbiera brudu, ani kurzu. Poprawia znacząco odporność na wypłukiwanie, do którego dochodzi podczas ekstremalnych obciążeń ???
Warto z niego skorzystać, w szczególności podczas jazdy wyczynowej, bowiem straty mocy zmniejszają się o kilka do kilkunastu procent. Nasze testy podczas treningów dowodzą, że jest to produkt warty zastosowania.
Testowaliśmy również rewelacyjny Bike Foam do ogólnego mycia roweru ??
To produkt opracowany do szybkiego mycia. Aktywna piana jest bezpieczna dla elementów naszego roweru, bowiem zawiera składniki, które przede wszystkim są bezpieczne dla środowiska, nie pozostawiają smug, nie rysują czyszczonej nawierzchni ??‍♀️
Bike Foam można stosować na powierzchniach lakierowanych, wykonanych z gumy, plastiku, aluminium, chromowanych, włókna węglowego, klocków hamulcowych, skórach, czy też uszczelkach ??
Środek rozpylany jest za pomocą aplikatora, który równomiernie rozprowadza pianę na mytym rowerze, i działa także w miejscach trudno dostępnych. Gęstość względna produktu wynosi około 0,96 g/ml a pH niewiele ponad 7,5 ?? Fajnie, że producent zadbał również o przystępną instrukcję, która pozwala na bezproblematyczne zastosowanie produktu.

Polecamy Wam serdecznie produkty

eLUBE Profesjonalne Smary

, nie tylko ze względu na wysoką jakość, łatwą dostępność i niebywałe efekty, lecz także z uwagi na fakt, że jest to polska firma, a

Profidea

wspiera polską myśl technologiczną i rodzimy rynek! ??? W naszym sklepie na www.profidea.pl znajdziecie produkty tej polskiej firmy. Polecamy Wam je serdecznie.

Profidea 2020-08

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.