Bike Cleaner PREMIUM Spray

Czyścik do łańcucha i tarcz hamulcowych eLUBE Bike Cleaner PREMIUM Spray to opracowany dla potrzeb rowerów, motocykli oraz skuterów śnieżnych ekologiczny bezbarwny  cleaner  - związek chemiczny o małej lepkości i stosunkowo niskiej temperaturze wrzenia. Mała lepkość powoduje, że  produkt  może łatwo penetrować nawet trudno dostępne elementy łańcucha i dokonać rozpuszczenia niepożądanych substancji (olej, smar, brud). Niska temperatura wrzenia umożliwia ich oddestylowywanie i wyparowanie. Zastosowana kombinacja rozpuszczalników organicznych, inhibitorów korozji  nie powoduje korozji na elementach metalowych i dosyć szybko wyparowuje wraz z brudem unoszonym razem z rozpuszczalnikiem. Środek możemy stosować na wszystkie elementy metalowe roweru i motocykla, które mogą być ponownie malowane. Inną niepowtarzalną zaletą cleanera eLube jest to ,że  rozcieńcza i usuwa rdzę z powierzchni metalowych nie powodując dalszej korozji (czyszczone elementy pokrywają się cienką warstwą środka antykorozyjnego), a parowanie jest bardzo szybkie (około 1 minuty)  i nie pozostawia po kilkakrotnym pryśnięciu brudnych powierzchni żadnych  pozostałości stałych. Trzeba zaznaczyć ,że pewnych elementów brudu np. piasku z ogniw sam nie wypłucze, tu trzeba użyć wody pod ciśnieniem lub elementów czyszczących mechanicznych.

Czyścik Bike Cleaner PREMIUM eLUBE  można również stosować do  penetracji i poluzowania zapieczonych powierzchni metalowych, najczęściej stwardniałymi powłokami kleju, smoły lub smaru. Nawet z tak gładkich powierzchni jak szkło możemy beż użycia szczotki i ściereczki zmyć najpopularniejsze zanieczyszczenia. W praktyce okazuje się ,że pojemnik 400 ml wystarcza na  długi okres i pod tym względem eLUBE Bike Cleaner PREMIUM Spray wygrywa z większością tego rodzaju produktów na rynku. Odtłuszczacz  Bike Cleaner PREMIUM  opracowany został  aby szybko i bezpiecznie usuwał nawet najbardziej oporny brud i smar z łańcucha przy użyciu zaawansowanych rozpuszczalników beż konieczności wspomagania się szmatka lub szczotką. Jego nowo opracowana formuła powoduje , że głęboko przenika do brudnych elementów , usuwa je  i pozostawia unikalną zabezpieczającą warstwę związków syntetycznych które współdziałają ze wszystkimi rodzajami smarów stosowanych do łańcucha. Pozostawiona na powierzchni syntetyczna powłoka jest obojętna dla powłok ślizgowych, silikonów ,farb i lakierów. Cleaner PREMIUM eLube jest całkowicie biodegradowalny i bezpieczny dla środowiska.

 

Tagi: czyścik do hamulców, czyścik C1, czyszczenie z tłuszczu, odtłuszczacz przyjazny dla środowiska, cleaner do metalu, powłoka przeciwkorozyjna.

Produkty o podobnych właściwościach lub składzie; W5, Castrol Chain Cleaner, Chain Cleaner, Muc-Off Drivetrain Cleaner,