SPRAY DO AMORTYZATORÓW

eLUBE SHOCK Spray  to mieszanina syntetycznego i silikonowego oleju przeznaczona do zabezpieczenia goleni amortyzatorów przed korozją, wżerom, przywieraniem brudu i zabezpieczająca elementy uszczelniające przed nadmiernym zużyciem a jednocześnie zapewniająca smarowanym elementom doskonały poślizg co zmniejsza zjawisko tarcia pomiędzy powłoką goleni a uszczelka kurzowa , w wyniku czego potrzebujemy znacznie mniej siły do pokonania ugięcia wstępnego uszczelki i rozpoczęcie procesu amortyzacji. Preparat pomimo tego, że posiada w swoim składzie środki poprawiające znacznie przyczepność do metalu nie powoduje zagęszczenia preparatu smarująco-czyszczącego

Ten nowo opracowany produkt  przeznaczony jest do smarowania goleni amortyzatorów rowerowych w tym rowerów wyczynowych gdzie  istnieje ryzyko micropittingu (są to dołki utworzone przez micropitting na  głębokość około 10-20 um w głąb metalu i często powstaje  matowy lub szary wygląd). Szczególną uwagę projektanci produktu zwrócili na to ,aby preparat posiadał swoje znakomite parametry smarne ,zabezpieczające osadzaniu się kurzu i penetrujące w długim okresie czasu , znacznie przewyższającym produkty do amortyzatorów aktualnie występujące na rynku.

Oleje bazowe wchodzące w skład preparatu wzbogacone są kompleksowymi dodatkami przeciwdziałającymi korozji, utlenianiu, i nie zawierają ołowiu oraz i jego związków. Skutecznie chronią elementy goleni oraz elementy gumowe przed  zwiększonym zużyciem. Ponadto elementy smarujące gumę eliminują negatywne skutki zbyt ścisłych uszczelek w nowych amortyzatorach. eLUBE SHOCK Spray poprawia płynność pracy Twojego amortyzatora likwidując zgrzyty, piski i zakleszczenia. Zakres temperatur w jakich preparat zachowuje swoje podstawowe właściwości do od – 40 ° C do + 140 ° C. .

Sposób aplikacji:

Należy wytrzeć pozostałości brudu i tłuszczu z goleni amortyzatora i z dampera.

Spryskaj zewnętrzne golenie amortyzatora i tłok dampera.

Wytrzyj zebrany brud oraz nadmiar środka smarnego.
Ponowne smarowanie i czyszczenie goleni amortyzatora  będzie wymagane w zależności od przejechanego dystansu, terenu i warunków w jakich był używany rower. eLUBE SHOCK Spray rozprowadza się idealnie dzięki super dokładnemu rozpylaczowi oraz rurce do trudno dostępnych miejsc.

 

Tagi:

smar do amortyzatora,

serwis amortyzatora rowerowego

brunox do amortyzatorów

budowa amortyzatora rowerowego, serwis amortyzatora rowerowego, jak dbać o amortyzator w rowerze, jak rozebrać amortyzator rowerowy, smar do amortyzatora sprężynowego, jaki smar do amortyzatorów rowerowych, jaki smar do goleni, smar do amortyzatorów, smar do uszczelek amortyzatora

 

Produkty o podobnym składzie lub właściwościach.:

Brunox Deo,

SHOCK200,
Max Suspension ,
Fork Juice,