eLUBE pakuje produkty marki xlube - produkty smarne i chemiczne dla branży rowerowej, motocyklowej i chemii warsztatowej.

 

są to produkty prosto z Polski. W swojej ofercie posiada rozmaitą gamę środków smarujących do rowerów ale również w nowościach pojawiają się inne produkty przemysłowe: środki chemiczne, oleje, zmywacze, dodatki smarne, pasty i proszki smarujące.

 

Seria Hybrid to oparte na najnowszej technologii Syntetyczne Oleje i smary do łańcuchów łańcuchów rowerowych i motocyklowych dla dużego wyczynu sportowego i amatorów. Ostatnimi produktami w tym zakresie są  woski do łańcuchów.

 

Smary do amortyzatorów, smary do linek, suportów oraz smary do łożysk w tym wysokowydajne smary syntetyczne i silikonowe stosowane dla ochrony elementów gumowych lub tworzyw sztucznych opracowane i wyprodukowane dla przemysłu, domu i ogrodu.

 

Seria Clean to produkty kosmetyczne dla rowerów i motoru  w tym produkty czyszczące i nabłyszczające. Zmywacze, pianki myjące do mycia łańcucha i roweru. Wszystkie produkty oparte na najnowszych technologiach i zdobyczach nauki.

 

Zestawy Smarne Prezentowe dla branży rowerowej zapakowane w ekskluzywną drewniana skrzynkę, w skład których wchodzą środki smarne dla mniej lub bardziej wymagających rowerzystów.

eLUBE zmienia się w EVIL Lubricants!

W związku utrudnieniami i sporami prawnymi jakie prowadzimy od 2016 roku z IGOL FRANCE na temat zarejestrowanego przez nas znaku towarowego eLUBE, ABS Serwis sp. z o.o. podjął decyzję o rebrandingu naszych produktów smarnych oferowanych pod nazwą elube.

Od 1 października 2023 roku wszystkie produkowane przez nas środki smarne zmieniają nazwę na EVIL Lubricants.

Produkty ze starą nazwą tj.eLUBE będą w obrocie do wyczerpania zapasów nie później niż końca okresów ważności produktów .

Mając na uwadze udzielenie klientom pełnej wiedzy na temat rebrandingu produktów elube uruchamiamy nową stronę internetową evillubricants.pl

 

Jednocześnie informujemy, że strona elube.pl będzie nadal istniała lecz nie będzie rozwijana pod kątem prezentacji nowych produktów firmy ABS Serwis sp. z o.o.