Marka eLUBE - Producent zaawansowanych technologicznie smarów - produkty smarne i chemiczne dla branży rowerowej, motocyklowej i chemii warsztatowej.

 

eLUBE to produkty prosto z Polski. W swojej ofercie posiada rozmaitą gamę środków smarujących do rowerów ale również w nowościach pojawiają się inne produkty przemysłowe: środki chemiczne, oleje, zmywacze, dodatki smarne, pasty i proszki smarujące.

 

Seria Hybrid to oparte na najnowszej technologii Syntetyczne Oleje i smary do łańcuchów łańcuchów rowerowych i motocyklowych dla dużego wyczynu sportowego i amatorów. Ostatnimi produktami w tym zakresie są  woski do łańcuchów.

 

Smary do amortyzatorów, smary do linek, suportów oraz smary do łożysk w tym wysokowydajne smary syntetyczne i silikonowe stosowane dla ochrony elementów gumowych lub tworzyw sztucznych opracowane i wyprodukowane dla przemysłu, domu i ogrodu.

 

Seria Clean to produkty kosmetyczne dla rowerów i motoru  w tym produkty czyszczące i nabłyszczające. Zmywacze, pianki myjące do mycia łańcucha i roweru. Wszystkie produkty oparte na najnowszych technologiach i zdobyczach nauki.

 

Zestawy Smarne Prezentowe dla branży rowerowej zapakowane w ekskluzywną drewniana skrzynkę, w skład których wchodzą środki smarne dla mniej lub bardziej wymagających rowerzystów.