Opracowany do szybkiego usuwania z elementów rowerowych zanieczyszczeń i brudu powstałego podczas jazd szosowych i terenowych produkt czyszczący do roweru koloru turkusowego. Łatwy w użyciu czyścik który stosować można w każdych warunkach od garażu po wilgotną łąkę ,który w efekcie swojego działania pozostawia doskonały efekt końcowy . Czyścik Bike Foamf stosować można na powierzchniach lakierowanych, częściach wykonanych z gumy, plastiku, aluminium, chromowanych, włókna węglowego, klockach hamulcowych ,skórach oraz uszczelkach.

Efektem jego działania będzie efektywne i dogłębne a zarazem szybkie czyszczenie bez pozostawiania smug ponieważ preparat nie pozostawia smug jakie są efektem użycia środków opracowanych na bazie proszków. Bezpośrednia aplikacja przy pomocy rozpylacza ułatwia dostęp nawet do trudno dostępnych miejsc .
Producent zaleca aby przed użyciem produktu Bike Foam dokładnie wymieszać zawartość butelki celem stworzenia jednolitej struktury zawartych w produkcie środków które maja różne gęstości a w szczególności środka zabezpieczającego metal przed korozją i środka antystatycznego. Produktu nie należy mieszać z innymi środkami myjącymi ze względu na niezidentyfikowane zachowanie zawartych środków chemicznych w przypadku ich wymieszania. Gęstość względna produktu wynosi około 0,96 g/ml a pH niewiele ponad 7,5.
Sposób użycia:
1.Rozpyl Bike Foam na powierzchni roweru
2.Pozostaw na kilka minut, w celu rozpuszczenia zabrudzeń
3.Wyszoruj szczotką lub gąbką
4.Spłucz dokładnie czystą wodą
Po umyciu rower pozostawiamy do całkowitego wyschnięcia i jego czas jest zależny od temperatury i wilgotności. W celu dalszego zabezpieczenia naszego roweru przed ponownym zabrudzeniem polecane jest użycie po umyciu środka nabłyszczającego
Bike Foam jest bezpieczny dla Ciebie, Twojego roweru i środowiska. Nie posiada żrących i trących substancji, nie zawiera silikonu.
Zapobieganie: P102 – Chronić przed dziećmi. Nie spożywać.
Ograniczenia w użytkowaniu Należy chronić przed dziećmi.

Tagi: Płyn do czyszczenia roweru, płyn do mycia roweru, środek do czyszczenia roweru, czym myjecie rower ?, nabłyszczacz do roweru, rowerowe spa, bike cleaner, pianka rowerowa, środki do czyszczenia roweru, jak myć rower szosowy, jak wyczyścić rower po deszczu, czym wyczyścić smar z roweru, mycie roweru w bloku,

mycie roweru myjką