Bike Cleaner Spray
Zmywacz do łańcucha rowerowego eLUBE Bike Cleaner Spray to opracowany dla potrzeb łańcuchów rowerowych i elementów metalowych występujących w rowerach ekologiczny bezbarwny cleaner dla wszystkich którzy lubią metalicznie czysty łańcuch lub pragną dokonać zmiany dotychczas stosowanego smaru.

Zmywacz jest uniwersalnym produktem na bazie organicznego rozpuszczalnika który z powodzeniem może być stosowany do wszystkich metalowych elementów rowerowych oraz samochodowych w tym: tarcz hamulcowych, sprzęgieł, pomp paliwowych, czyszczenia elementów silnika oraz bębnów hamulcowych i elementów skrzyń biegów.

eLUBE Bike Cleaner Spray pomimo ,że nie zawiera acetonu ,szybko wyparowuje, usuwa zanieczyszczenia olejowe i smarowe i jest neutralny dla wielu elementów rowerowych i części samochodowych. Cleaner eLube jest związkiem chemicznym o małej lepkości i niskiej temperaturze wrzenia wzbogaconym niewielkimi ilościami związków naturalnych mających za zadanie eliminację nieprzyjemnego zapachu elementu odpowiedzialnego za szybkie parowanie związków smarnych, tłuszczu i innych zabrudzeń.

Tak dobrany skład chemiczny sprawia, że produkt z łatwością penetruje elementy ,które są trudno dostępne takie jak ogniwa łańcucha, zębatki a niska temperatura wrzenia sprawia ,że oddestylowanie i wyparowanie niepożądanych czynników jest wyjątkowo skuteczne. Cleaner Spray eLube dzięki zastosowaniu inhibitora korozji nie powoduje korozji na czyszczonych elementach metalowych , nie pozostawia osadów i możemy go stosować na wszystkie elementy metalowe które mogą być ponownie smarowane. Zdolność do intensywnego parowania i silne zdolności rozpuszczania stwardniałych powłok klejowych i smarnych sprawiają ,że produkt może być z powodzeniem stosowany do penetracji i poluzowania zapieczonych powierzchni metalowych.

Opracowana i z powodzeniem zastosowana nowa formuła czyszcząca sprawia ,że cleaner głęboko przenika do brudnych elementów , usuwa je i pozostawia unikalną zabezpieczającą warstwę związków syntetycznych które współdziałają ze wszystkimi rodzajami dobrych smarów stosowanych do łańcucha lub innych środków zabezpieczających które maja być nakładane na metalowa powierzchnię.

Jeżeli chodzi o czyszczenie łańcucha rowerowego to za pomocą Bike Cleaner Spray eLUBE wydaje się to całkiem prostą czynnością –wystarczy spryskać łańcuch kręcąc pedałami do tyłu a po chwili wystarczy wyszorować szczotką z tworzywa celem usunięcia stałych elementów (np. ziarna piasku),które przykleiły się do łańcucha. Tak wyczyszczony łańcuch sprawi ,ze cleaner skutecznie rozpuścił oleje i smary pozostawiając czystą i odpowiednio przygotowaną powierzchnię pod wszystkie rodzaje smarów do łańcucha. Jeżeli chodzi o inne elementy rowerowego które polecamy czyścicie to dotyczy to przede wszystkim wolnobiegu, przednich trybów, przerzutki.

Należy pamiętać aby każdorazowo przed użyciem produktu wstrząsnąć pojemnik celem lepszego wymieszania związków chemicznych zawartych w czyściku. Podczas dłuższego bezruchu związki chemiczne o różnym współczynniku gęstości układają się w pojemniku wg swojej wartości a prawidłowa praca zagwarantowana jest wtedy gdy ulotni się z pojemnika cały zawarty skład chemiczny produktu.

 

 

Tagi:

czyścik do łańcucha opinie

czyścik do roweru

czyszczenie łańcucha rowerowego,

czyszczenie łańcucha rowerowego bez zdejmowania,

czyszczenie łańcucha rowerowego i zębatek, czyszczenie łańcucha rowerowego rozpuszczalnikiem

Produkty o podobnym składzie lub zastosowaniu: Finish Line Chain Cleaner, Finish Line EcoTech 2 Degreaser, Bike Easy Clean, Odtłuszczacz Citrus, Power Brake Clean, Chain Cleaner BIO, Quick Drying Degreaser, Chain Cleaner Chain Cleaner